Forum Gimnazjum nr 3 w Cieszynie Strona Główna

Rejestracja

Forum Gimnazjum nr 3 w Cieszynie Strona Główna FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Nabór na Moderatorów!

Runelord
Człowiek w Czerni

Dołączył: 17 Sty 2007

Skąd: Z Daleka

PostWysłany: Czw 19:33, 11 Paź 2007    Temat postu: Nabór na Moderatorów!

Obecnie forum teoretycznie ma jednego moderatora. Jednakże to tylko teoria. Forum potrzebuje dwóch nowych moderatorów (może w przyszłości potrzebny będzie trzeci).
Swoje zgłoszenia zamieszczajcie tylko i wyłącznie w tym temacie, pisanie na PW do adminów będzie ignorowane
Co powinno znaleźć się w zgłoszeniu? Na pewno wiek i klasa. Czy coś więcej? O tym co uważacie za ważne napiszcie!
Zgłaszając swoją "kandydaturę" zobowiązujecie się przestrzegać regulamin oraz świecić przykładem, a wszystkie naruszenie regulaminu musicie karać ostrzeżeniami!
Przypominam jednocześnie, że w swojej pracy moderatora nie możecie się kierować żadnymi znajomościami (kogo lubicie nie karzecie, a tych których nie lubicie karać za nic). Pamiętajcie również, że praca moderatora jest ciężka i niewdzięczna!

Jeżeli czujesz się na siłach - zapraszam do składania podania w tym temacie

Iluvatar
Champion of the Naaru

Dołączył: 10 Sty 2007

Pomógł: 1 raz
Skąd: Cieszyn ofc ;)

PostWysłany: Pon 21:50, 08 Wrz 2008    Temat postu:

Nie żebym coś tam, ale w sumie rok temu miałem przekazać komuś admina, obecnie każdy admin/moderator jest absolwentem szkoły, więc myślę, że jeżeli ktoś chce próbować rozkręcić to forum, to może tu spokojnie pisać, ew. spróbować skontaktować się inaczej (dawno tu nie zaglądałem i tak czy inaczej nic sie w między czasie na forum nie zmieniło). Szkoda by było zakładać nowe forum, możemy się z kimś podzielić "stołkiem".
To by było na tyle

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gimnazjum nr 3 w Cieszynie Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: